гривна кристали сваровски масленозелена

гривна кристали сваровски масленозелена

20.00лв.

АРТИКУЛ : Гривна

МАТЕРИАЛ: Ластична корда

КАМЪНИ: Сваровски кристали

РАЗМЕР: Универсален

1 налични

Добави в любими
Добави в любими

Гривна от кристали сваровски.Гривната е оплетена на ластична корда и е подходяща за всеки размер ръка.